Kampania sponsoringowa marki KAISAI w telewizji 2024
Z początkiem kwietnia firma Klima-Therm wystartowała z telewizyjną kampanią sponsoringową marki KAISAI. Przez cztery miesiące na antenach ogólnopolskich stacji TVP, TVN/TVN24 i Polsat emitowane będą billboardy sponsorskie promujące klimatyzatory i pompy ciepła.
Kampania jest kontynuacją aktywności reklamowej Klima-Therm w telewizji, którą dystrybutor rozpoczął w 2022 roku. Jej głównym celem jest wzmocnienie świadomości marki KAISAI w segmencie ekonomicznych urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych dla domu i biura.
Wskazania sponsorskie zaplanowane zostały w blokach tematycznych cieszących się najwyższą oglądalnością, w tym między innymi przy ‘Sporcie’ w trakcie Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej oraz Letnich Igrzysk Olimpijskich. Spoty emitowane będą także m.in. na kanale tematycznym Domo+ na Polsacie, czym uzupełnią zasięg w grupie odbiorców zainteresowanych bezpośrednio tematyką urządzania domu i mieszkania.
Kampania telewizyjna KAISAI potrwa od kwietnia do końca lipca 2022 i stanowi uzupełnienie intensywnych działań reklamowych realizowanych w Internecie.
Nowa oferta systemów multi-split KAISAI – jeszcze większy wybór i więcej możliwości
Nowe klimatyzatory przenośne w ofercie KAISAI
Wystartowała seria podcastów „We Care About Air. KAISAI w dobrym klimacie”
Klima-Therm prezentuje nowy hub logistyczny w Gdańsku
Systemy Mini VRF - nowość w ofercie KAISAI
